Sveiki atvykę į internetinę parduotuvę!

Taisyklės

 • Prekių apmokėjimo tvarka

     Prekių apmokėjimo tvarka

  7.1 Klientas gali atsiskaityti už prekes bei pristatymo paslaugas šiais būdais: apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste, apmokėjimas grynaisiais banke, apmokėjimas grynaisiais pinigais prekių pristatymo / atsiėmimo metu, apmokėjimas PayPal sistema.

  7.2 Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste, tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Kliento vartojama elektroninės bankininkystės sistema. Klientas, norėdamas pasinaudoti šia paslauga, turi turėti savo banko internetinę bankininkystę. Apmokėti galite per bet kurį Lietuvos banką ir bet kuria kreditine kortele.

  7.3 Apmokėjimas grynaisiais pinigais banke, tai išankstinis apmokėjimas, kai Klientas už prekes sumoka artimiausiame banko skyriuje, pervesdamas pinigus į Nilila internetinės parduotuvės nurodytą sąskaitą.

  7.4 Apmokėjimas grynaisiais pinigais prekių pristatymo / atsiėmimo metu, tai paslauga, kurią Klientas gali pasirinkti norėdamas sumokėti už prekes atsiėmimo metu. Ši paslauga yra papildomai apmokestinama pagal Lietuvos pašto arba Kurjerio įkainius (pasirinktai nuo pristatymo būdo pasirinkimo).

  7.5 Apmokėjimas PayPal sistema, tai apmokėjimas naudojantis turimą sąskaita PayPal sistemoje, kuri yra pajungta prie Jūsų banko sąskaitos. 

  7.6 Klientas įsipareigoja sumokėti už prekes per 3 darbo dienas (neskaitant apmokėjimo atsiėmimo metu). Kai gaunamas kliento apmokėjimas už prekes, pradedama formuoti prekių siuntinį ir pradedama skaičiuoti prekių pristatymo terminą.

  7.7 Klientas sutinka, kad prekių pirkimo dokumentai - užsakymo išrašas, sąskaita faktūra ir pristatymo informacijos išrašas (kurie kartu yra prekių garantijos talonai), jam būtų pateikiami elektroniniu būdu - nurodytu elektroniniu pašto adresu. Taipogi, prekių pirkimo sąskaita faktūra yra kartu pridedama prie užsakymų prekių ir pristatoma klientui nurodytu adresu.

  7.8 Internetinė parduotuvė pasilieka teisę nutraukti pirkimo - pardavimo sutartį neatlygintinai, jei prekės kaina pakito, atsižvelgiant į prekės kainai įtakos turinčius objektyvius rodiklius. Rodikliai gali būti šie: dėl nenumatytų priežasčių prekės savikainos padidėjimas, informacinių sistemų techninių klaidų, administracijos klaidų įvedant į sistemą pardavimo kainą, papildomų išlaidų atsiradimų prekės pirkimo metu.