Sveiki atvykę į internetinę parduotuvę!

Taisyklės

 • Prekės ir jų kainos

   


  Prekės ir jų kainos

  6.1 Internetinėje parduotuvėje prekių kainos yra nurodomos kartu su mokesčiais. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus yra pridedamas 21% pridėtinės vertės mokestis.

  6.2 Internetinėje parduotuvėje viešai pateiktos prekės neįpareigoja parduotuvės parduoti prekes.

  6.3 Internetinė parduotuvė pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti prekių pasiūlą bei koreguoti esamų prekių kainas.

  6.4 Internetinė parduotuvė neprisiima atsakomybės dėl neišsamios prekės informacijos. Siūlomos prekės išvaizda: spalva, forma ar kiti parametrai gali skirtis dėl naudojamo monitoriaus ypatybių ar nustatymų.

  6.5 Internetinė parduotuvė įsipareigoja prekes parduoti už kainas, kurios galiojo ir buvo patvirtintos užsakymo momentu, nepaisant fakto, jog kainos galėjo būti vėliau, po užsakymo patvirtinimo koreguojamos.

  6.6 Į prekių kainą nėra įskaičiuojamas pristatymo mokestis. Įsidėjus norimą prekę į krepšelį, Klientas gali pasirinkti pristatymo būdą, kurio mokestis priklauso nuo pasirinktos pristatymo paslaugos. Pasirinkus pristatymą Lietuvoje Lietuvos paštu, internetinė parduotuvė Jums apmoka pristatymo išlaidas. Jei pasirenkate Kurjerio paslaugas, jos bus apmokestinamos papildomu mokesčiu, pagal nustatytus pristatymo įkainius.

  3.1 Pirkimo - pardavimo sutartis tarp kliento ir internetinės parduotuvės laikoma sudaryta nuo to momento, kai Klientas pateikia užsakymą administracijai ir kai nurodytu elektroniniu paštu gauna laišką su užsakymo patvirtinimu. Nuo to momento klientas įsipareigoja už užsakytas prekes atsiskaityti ir jas priimti. 

  3.2 Kiekviena tarp Kliento ir internetinės parduotuvės sudaryta pirkimo - pardavimo sutartis yra registruojama ir saugoma Nilila parduotuvės duomenų bazėje.