Prekių pristatymas

 • Siuntimo būdai bei įkainiai

   

  Prekes, įsigytas Nilila.lt internetinėje parduotuvėje, pristatysime į bet kurį pasaulio kampelį. Pristatymo įkainiai priklausys nuo pristatymo vietos, siuntos svorio bei pasirinkto pristatymo metodo.

  Pastaba: užsakymai priimami 7 dienas per savaitę, tačiau vykdomi tik darbo dienomis. Prie kiekvienos prekės yra parašyta per kiek laiko ji yra išsiunčiama, tad pristatymo terminas gali varijuoti. Jeigu užsakytos prekės yra su skirtingais išsiuntimo terminais, išsiunčiama atsižvelgiant į ilgesnįjį.

  Pristatymo būdai:


  Prekiu siuntimas ir pristatymas, kainos ir terminai

  Lietuvos Paštu

  Siuntos Lietuvos paštu pristatomos į visas pasaulio šalis. Visos siuntos siunčiamos kaip registruota siunta. Prekės Lietuvoje pristatomos per 2 – 5 darbo dienas po apmokėjimo gavimo. Šventiniu laikotarpiu siuntų pristatymo terminas gali užtrukti iki 7 darbo dienų. Siuntos pristatomos į Jūsų artimiausią pašto skyrių. Kai kuriais atvejais paštininkas prekes pristato tiesiai į namus. Atsiimant siuntą reikia pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

   

  Jeigu prekės siunčiamos į Europos Sąjungos šalis, siuntimo laikotarpis yra nuo 7 iki 14 darbo dienų po apmokėjimo gavimo. Jei prekės siunčiamos į kitas užsienio šalis, pristatymo laikotarpis yra nuo 7 iki 25 darbo dienų. Siuntimo įkainiai į visas pasaulio šalis priklauso nuo pasirinktos pristatymo šalies bei siuntos svorio. Siuntos kodas gaunamas pateikus užklausą el. paštu: info@nilila.lt

   

  Primename:

  • Pašto skyriuje siuntą gali atsiimti tik tas asmuo, kuriam siunta yra adresuota.
  • Jeigu pristatymo metu esate išvykę, siuntinį paštininkas gali palikti bet kuriam šeimos nariui arba asmeniui, kuris tuo metu yra Jūsų nurodytame adrese.
  • Šventiniu laikotarpiu siuntų pristatymo terminas gali būti ilgesnis nei įprastai.
  • Jei atsiimant prekę pastebite, jog siunta yra pažeista ar kaip nors kitaip matosi defektas, prašome iškart, matant pašto skyriaus darbuotojui, patikrinti ar nebuvo sugadintas siuntos turinys. Jei atsitiko taip, kad siuntos turinys buvo pažeistas, šį pažeidimą privalote užregistruoti kartu su pašto skyriaus darbuotoju, kuris patvirtintų siuntos turinio pažeidimą. Jei šio pažeidimo neužregistruosite, negalėsite susigrąžinti pinigų už siuntą, kuri buvo pažeista trečiųjų asmenų, ne dėl Nilila.lt kaltės.
  • Siuntos,  siunčiamos į ne Europos Sąjungoje esančias šalis, turi būti deklaruojamos. Tam reikia pateikti informaciją apie siuntos turinį ir vertę.
  • Siuntos, siunčiamos į ne Europos Sąjungoje esančias šalis, yra muitinamos. Tai daroma pateikiant prekių įsigijimo patvirtinančius dokumentus bei kitus reikalingus dokumentus, kurie yra nurodomi muitinimo deklaracijoje. Muito mokestis priklauso nuo prekės vertės ir tos šalies mokesčių dydžio.

   

  Kurjeriu

  Pristatymas kurjeriu galimas Lietuvoje ir Europos Sąjungai priklausančiose valstybėse. Šios paslaugos įkainiai priklauso nuo siuntos svorio bei pristatymo vietos. Prekės Lietuvoje pristatomos per 1 – 4 darbo dienas, pristatoma darbo dienomis nuo 8 iki 16 valandos. Švenčių metu siuntų pristatymas gali užtrukti ilgiau nei įprastai.

   

  Kurjeriu, atsiskaitant grynaisiais

  Galimas pristatymas kurjeriu, kai pristatymo metu už prekes atsiskaitoma grynaisiais. Ši paslauga papildomai kainuoja ir yra taikoma tik Vilniaus miesto ribose. Pristatymo terminas yra 1 – 4 darbo dienos. Krepšeliui viršijus 100 Eurų, ši paslauga nėra galima.


  Per Omniva paštomatus

  Tai pats greičiausias pristatymo būdas. Siuntą galėsite atsiimti Jūsų pasirinktame Omniva siuntų terminale. Šie savitarnos terminalai veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Jie įrengti lauke, todėl galėsite užsakytas prekes atsiimti Jums patogiausiu ir tinkamiausiu laiku. Saugojimo terminas - 7 dienos po gavimo.

  Kaip siuntinį atsiimti

  • Sms žinute gausite pranešimą su specialiu šešiaženkliu kodu. Joje bus nurodytas ir paštomato adresas.
  • Prie terminalo yra liečiamasis ekranas. Meniu pasirinkite "Atsiimti siuntą". Suveskite kodą, kurį gavote žinute.
  • Spintelės durys su Jums adresuota siunta automatiškai atsivers, kai tik bus patvirtintas kodas.