Maudymukai

Drabužiai 1 yra 2475 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Drabužiai 1 yra 2475 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Pradėkime apibrėžimu, kad iš viso yra visų vadinamieji maudymosi kostiumeliai. Taigi, tai rūbai, kurių esmė yra intymių vietų pridengimas. Maudymukai dengia intymiausias viršutines ir apatines kūno vieteles. Bendrai gali juos išskirti į du didžiuosiu tipus – dvidaliai maudymukai ir vientisi maudymosi kostiumeliai. Intensyviai ginčijimąsi, kurie yra populiaresni. Mes pasiliksime nuomonę sau ir leisime Jums nuspręsti, kurie maudymosi kostiumėliai madingi ir moterų geidžiamiausi.

Ši pliažo apranga turi būti gaminama iš medžiagos, kuri sušlapus netaptų permatoma. Maudymukai internetu dažniausiai gaminami su pamušalu, todėl net jeigu ir šiek tiek audinys persišviestų, pamušalas apsaugotų nuo intymių vietų viešinimo aplinkiniams. Maudymosi kostiumeliai ispardavimas dažniausiai gaminami iš dviejų tipų medžiagų. Tai būtų natūralūs ir sintetiniai audiniai. Tačiau pats populiariausias išlieka sintetinis pluoštas. Parduotuvėse daugiausiai atrasite maudymukų, kurių sudėtis yra poliamidas ir elastanas. O natūralių medžiagų maudymosi kostiumeliai yra ne tokie mėgstami dėl savo itin specifinių savybių. Be to, reikia nepamiršti ir fakto, kad sušlapęs maudymukas turėtų saugoti šilumą ir netapti kelis kartus sunkesnis.

Vientisi maudymukai labai populiarūs baseinuose. Jie dengia viršutines ir apatines intymias kūno vieteles ir pilvo sritį. Dekoltė iškirptė varijuoja. Taip pat, nugaroje gali būti gilesnis iškirpimas. Tačiau tai neturi suteikti diskomforto ar varžyti judesius. Vientisi maudymosi kostiumėliai sukurti plaukiojimui. Jie turi paslėpti ir viską laikyti “savo vietose”. Su jais moteris turi jaustis jaukiai, o ne pastoviai taisytis kraštelius, nes bijo, jog kas nors gali pasirodyti, ko nederėtų viešumoje rodyti.

Maudymukai internetu būna ir dviejų dalių. Jie liaudyje vadinami bikiniai, dviejų dalių maudymukai. Šie puikiai tinka, jeigu norima mėgautis saulės voniomis ir norisi gražaus įdegio. Modeliuojama su liemenėle ir kelnaitėmis. Šie būna su įvairiausio tipo liemenėlėmis. Moterų tarpe ypatingai pamėgti Push up maudymukai. Tai kai liemenėlė būna su specialiomis pagalvėlėmis, kurios pakelia krūtinę. Šis modeliukas puikiai tinka toms, kurios turi mažesnę krūtinę. Kelnaitės būna nuo stringų iki šortukų. Belieka tik kažkokiais būdais išsirinkti, nes maudymukai internetu tikrai būna labai įvairūs.

Maudymosi kostiumėliai moterims yra būtinybė. Maudymukas būtinas kiekvienai šių laikų moteriai ar merginai. Bikiniai internetu būna labai seksualūs bei gali puikiai paslėpti didžiausius trūkumus, nors yra pagaminti iš mažos medžiagos skiautės. Maudymukai internetu yra puiki galimybė apsipirkti greitai ir sutaupyti pinigų. Maudymosi kostiumėliai 2014 - naujausia kolekcija. 2014 maudymukai, kaip Jums šių metų mada?