Teminiai Kostiumai

15 drabužiai

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

15 drabužiai

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Tradicija persirenginėti įvairiais kostiumais atsirado Anglijoje maždaug XIX amžiuje, o JAV ji išplito XX a. pradžioje. Ketvirtajame dešimtmetyje JAV parduotuvėse jau pasirodė pirmieji masinės gamybos šventiniai / teminiai kostiumai.

Tradiciškai, teminiai kostiumai imituoja antgamtines, dažniausiai baisias būtybes – vaiduoklius, skeletus, raganas, velnius. Naujesniais laikais įkvėpimo semiamasi ir iš fantastikos kūrinių – superherojų komiksų, siaubo filmų ir kt. Šiais laikais itin populiarūs moteriški seksualūs teminiai kostiumai yra moters katės, piratės, stiuardesės, policininkės, namų tvarkytojos ir panašiai. Tai dažniausiai būna seksualūs drabužiai, kurie skirti norint nustebinti savo brangiuosius. Sukurti seksualų įvaizdį itin svarbu!

Teminis kostiumas yra puiki išeitis norint nustebinti mylimą žmogų ar sužadinti aistrą miegamajame. Seksualių teminių kostiumų pasirinkimas yra labai platus, Galima pasirinkti teminį kostiumėlį, kuris skirtas šventėms, darbo temoms ar atitinkantis tam tikrą pomėgį. Fantazijai nėra ribų! Jūsų aistrą taip pat pakaitins teminių kostiumų detalės kaip korsetai, prisegamos kojinės, seksualūs apatiniai bei permatomos drabužio detalės. Jūsų vyras negalės atplėšti nuo Jūsų akių, jei seksualus teminiai kostiumėlis pridengs mažai kūno. Išliks gundanti paslaptis. Brangusis nersis iš kailio norėdamas kuo greičiau Jūs išpakuoti iš seksualaus drabužio.Seksualūs kostiumėliai puikiai pabrėžia ir paryškina moters figūros grožį. Seksualūs drabužiai skirti įvairios kūno formoms.

Vis labiau populiarėja teminiai vakarėliai. Tai vakarėliai, kurių metu dalyviai yra prašomi persirengti teminiai kostiumais, kurie atspinti tam tikrus personažus, tam tikrais stiliais, temomis ir panašiai. Teminiai kostiumai gali varijuoti nuo kuklių iki itin seksualių drabužių. Pasitelkite vaizduote ir nustebinkite aplinkinius įspūdingaisteminiais kostiumais.

Tačiau kodėl išvis organizuojami teminiai vakarėliai? Vakarėliai praturtina šventę įvairiom spalvom. Per teminius vakarėlius galima įsijausti į kitus personažus, kitas kultūras, išdrįsti pabūti kitokiu nei visuomet. Diktuojami aprangos kodai gali varijuoti nuo A iki Z. Tad rengiamasi įvairiausiais teminiais kostiumėliais. Deja, daugelis bijo teminio vakarėlio temą galvoti neįprastą, nes mano, jog bus sunku rasti teminius kostiumus. Tokia nuomonė klaidinga. Žinoma, persirengėliai sukuria tam tikrą vakario aurą, tačiau daug svarbiau yra ką veiksite, ką ragausite ir kokią aplinką matysite.

Teminių vakarėlių idėjų pilna. Galima surengti piratų teminį vakarėlį. Dalyviai apsirengtų teminiais kostiumais, kurie atspindėtų piratų tematiką. Tai įvairūs seksualūs kostiumai, susiję su piratais, laivais, plėšikavimais ir t.t. Taip pat galima organizuoti filmo herojų teminį vakarėlį. Galima būtų apsirengti į supermeno, žmogaus voro, moters katės teminį kostiumą. Beje, šie pasiūlyti teminiai kostiumai gali būti labai seksualūs kostiumėliai. Ne ką mažiau smagu būtų suorganizuoti teminį vakarėlį, kur visi dalyviai turėtų apsirengti buitine technika. Čia sudėtinga tematika, bet galima išties kūrybingai išsisukti. Seksualūs kostiumai.

Taigi, personažų, kuriuos galima įsikūnyti, yra begalės. Tik vis iškyla daugybė klausimų. Kokį teminį kostiumą apsirengti? Kaip susišukuoti? Kokį makiažą pasirinkti?. Šie klausimai dažniausiai kyla trokštančioms vakarėlyje atrodyti stulbinamai, intriguojamai, seksualiai ir, be abejo, stilingai. Jei Jūsų tikslas – būti pastebėtai, nebijokite paeksperimentuoti. Improvizacijoms ribų nėra. Nustebinkite seksualiais teminiais kostiumais brangiausiąjį, spindėkite teminiuose vakarėliuose.