Stringai | Kelnaitės

15 drabužiai

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

15 drabužiai

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Kelnaitės moterims yra apatinis trikotažas, dėvimas ant nuogo kūno dubens srityje ir uždengiantis išorinius lytinius organus bei uždengiantis arba pridengiantis sėgmenis.

Apatiniai drabužiai, beje, ne visada buvo „apatiniai“. Apatinis trikotažas ilgai kovojo dėl savo vietos ant žmogaus kūno. Įvairiais istorijos tarpsniais apatiniai iškildavę virš kitų drabužių arba vėl pasislėpdavę. Keitėsi ir apatinio trikotažo paskirtis.

Galima drąsiai teigti, kad tai, kas „arčiausiai žmogaus“, yra seniausias žmonijos drabužis. Apatiniai drabužiai atsirado jau Edeno soduose – kai Adomas, siekdamas padaryti įspūdį savo moteriai Ievai, prisidengė savo pasididžiavimą figos lapeliu. Kai kurių mados žinovų teigimu, šiuolaikinių vyriškų kelnaičių forma, ypač taip vadinamųjų „stringų“, būtent ir atspindi tą patį figos lapą.

Vyrų ir moterų kelnaitės skiriasi. Pas vyrus jos kiek platesnės (ypač – priekinė dalis), laisviau priglunda, tuo tarpu moterų kelnaitės labiau aptemptos. Kelnaitės taip pat yra moters maudymosi kostiumėlio dalis (išskyrus vientisus maudymukus).

Moteriškos kelnaitės šiandien – ne tik garderobo dalis, bet ir tikrų tikriausias fetišas, žadinantis vaizduotę ir kaitinantis erotinę fantaziją. Nėriniuotos kelnaitės vien vaizdu gali libido kilstelėti iki padebesių. Tiesa, tokį statusą jos įgijo palyginti neseniai. O jau mes net nepradėjome kalbėti apie stringų galią…

Kelnaičių įvairovė itin plati. Moteriški apatiniai būna įvairių rūšių. Interneto platybėse ir sekso prekių parduotuvėse galima rasti labai netikėtų variantų. Tai – moteriškų kelnaičių be juosmens, minkšto prie kūno priglundančio plastiko juostelių ar valgomų, iš saldainių nuaustų apatinių. Bet dažniausiai moterys renkasi iš keturių tipų kelnaičių.

Taigi, šortukai. Trumpučius šortukus primenančios kelnaitės būna iš medvilnės ar šilko, laisvo kirpimo ir tampriai priglundančios. Šie moteriški apatiniai netinka prie kelnių ir trumpų sijonų.

„Slip“ tipo Moteriškos kelnaitės su dažniausiai būna su dailiu nėrinių įsiuvu. Jis gali būti ir priekyje, ir nugaroje. Savo forma „slip“ kelnaitės būna klasikinio ir įprasto kirpimo. Jūsų pasirinkimo laisvė, kurios formos apatiniai Jums priimtinesnė.

Toliau seka siaurukės. Šio apatinio trikotažo pavadinimas kilęs nuo angliško žodžio „string“ – juostelė. Nugaroje šios kelnaitės teturi siaurutę juostelę. Ji sujungta su kelnaičių juosmens dalimi. Moteriški stringai idealiai tinka prie aptemptų suknelių, kur bet kokios kelnaičių siūlės gali persimatyti. Stringai moterims yra puikus moteriškas apatinis trikotažas, kurį turi turėti kiekviena savimi besirūpinanti moteris.

Ir paskutinis kelnaičių tipas - „tanga“. Tai kelnaitės, kur yra trikampėlis priekyje ir virvelė nugaroje. Mažiau ir lakoniškiau nebūna! Šis apatinis trikotažas yra seksualumo įsikūnijimas.

Apatiniai turi daug privalumų. Neveltui romėnai sakydavo „Semper ubi sub ubi“ – „visada nešiok apatinius“. Apatinis trikotažas šildo žiemą ir sugeria prakaitą vasarą.  Kelnaitės prilaiko kai kuriuos vyriškus organus, apsaugo kūną nuo užtrauktuko dantukų ar nepageidaujamų situacijų, kai užtrauktukas sugenda. Moteriškas apatinis trikotažas yra puiki galimybė nustebinti savo mylimiausiąjį. Moteriški stringai gali būti labai seksuali apatinių dalis, kuri vers vyrus iš koto! Tai itin erotiškas apatinis trikotažas