Naktinukai

Drabužiai 1 yra 2463 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Drabužiai 1 yra 2463 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Kiekviena moteris stengiasi puoselėti savo grožį ir atrodyti gundančiai. Jos visada žino tam tikrų dalykų, kurie jas daro dar gražesnes. Bet, norėdama atrodyti kuo seksualiau, moteris dažniausiai to sieks pasitelkdama į pagalbą apatinį trikotažą.

Perkant apatinį trikotažą verta vadovautis 3P taisykle - patogu, patrauklu, prabangu. Jei visada vadovaujamasi šia taisykle, pirkiniu nepasigailėsite nei Jūs, nei Jūsų antroji pusė.

Vienas iš labai svarbių moteriško apatinio trikotažo sudedamųjų dalių yra naktiniai. Seksualus NAKTINIAI Jūsų miegamajame yra privalomi drabužiai. Naktiniai internetu - tai itin patogus miegamas drabužis, suteikiantis komforto jausmą. Šio apatinio trikotažo pasirinkimas itin paltus. Tai elegantiški, seksualūs, kasdieniniai, pradedant nuo klasikinių natūralių audinių naktinių, šilkinių, atlasinių ir baigiant seksualiais nėriniuotais ar tiulio audinio naktiniai internetu. Kiekviena moteris tikrai ras sau priimtiniausią naktinių variantą.

Ypatingai už natūralumą, patogumą bei drabužio estetiką vertinami šilkiniai naktiniai. Šie naktiniai būna pasiūti iš plonesnio ar prabangaus storo šilko, puošti nėriniais ar paprasto dizaino. Tokios medžiagos moteriški naktiniai maloniai priglunda prie moteriško kūno. Šilkiniai naktinukai ypatingai švyti. Šilko gijos paviršius atspindi šviesą, todėl šilko audiniai pasižymi ypatingu spindesiu, kokiu negali pasigirti nei vienas natūralaus ar sintetinio pluošto audinys. Taip pat labai malonu liesti šilinius naktinius. Atskiros šilko gijos gali siekti iki 800 metrų ilgio. Iš tokių gijų išaustas audinys pasižymi ypatingai lygiu ir švelniu paviršiumi. šilkiniai naktiniai
būna žaismingų spalvų. Šilkas labai lengvai dažomas, todėl gali būti įvairaus intensyvumo spalvų ir atspalvių. Piešinio dažai įsigeria taip gerai, kad abi audinio pusės būna daugmaž vienodos. Reikia ir paminėti faktą, jog tokios medžiagos naktiniai yra be galo komfortiški. Dėl šilko gijų porėtumo šilko audinys gali sugerti didelį kiekį drėgmės ir, greitai išgarindamas jos perteklių, išlikti sausas. Ir pabaigai norėtume pabrėžti, jog šilkiniai naktiniai lengvai prižiūrimi. Galima skalbti 30°C temperatūros vandenyje naudojant specialius natūralius tik šilkui skirtus ploviklius bei nustačius „Silk“ ar „Delicates“ režimą.

Visiškas stiliaus klyksmas - viršutiniai drabužiai, atrodantys kaip moteriški naktiniai. Gali turėti ir korseto elementų, ir liemenėlės, žodžiu, laisvė skleistis Jūsų fantazijai. Kelnių kostiumas primena pižamą, o vakarinė suknelė - peniuarą ar naktinukus. Geriausia - baltos arba kūno spalvos. Tik neužsimanykite prasisukti pigiai ir būti madingos, liemenėlę užsisegusios ant palaidinės. Bus visiškas fiasko.

Kiekvienas mūsų vakaras gali būti kitoks: švelnus kaip šilkas, sodrus kaip atlaso raudonis, tyras kaip minkšta balta medvilnė, aistringas ir pašėlęs kaip ryškių naktinukų žaismas... Koks Jūsų šiandienos vakaro planas? Jei norite jaukiai susirangyti su knyga ir užmigti apgaubta iš puslapių sklindančios istorijos – rinkitės mielus, jaukius, vaikystę primenančius naktinukus – miegosite kaip kūdikis pasakų šaly, o ir prabusite su šypsena, žvaliai stryktelėdama iš lovos. O gal Jūsų vakaras – pašėlęs ir išdykęs, norite pasistaipyti prieš veidrodį klausydama smagios muzikos ar sukviesti drauges į pižamų vakarėlį? Skirtingi naktinukai gali sukurti skirtingas vakarėlio temas – nuo padaužiško pagalvių mūšio, iki prabangaus grožio vakaro prieš užmiegant! O gal Jūsų planuose – romantiškas vakaras su antrąja puse, pagardintas aistros? Pasidairykite, išsirinkite naktinius įvairioms progoms.

O kur galima įsigyti seksualių naktinių, kad niekas nematytų ir nežinotų apie Jūsų norus, svajones, fantazijas? Juk ne visoms pakanka drąsos pirkti atviresnį apatinį trikotažą prie svetimų akių, ką jau kalbėti apie vyrus, norinčius nustebinti savo moterį. Tokiais atvejais puikiai gelbsti internetinės parduotuvės. Nilila.lt internetinė parduotuvė siūlo platų asortimentą seksualaus apatinio trikotažo kaip naktiniai. Tapkite savo miegamojo deive su mūsų siūlomais naktinukais. Moterys, užkariauti vyro širdį nepakanka tik per skrandį! Seksualus apatinis trikotažas gali padaryti stebuklus. Pasitikite brangiausiąjį su įmantriais naktiniais ir pamatysite, kad pastangos nenuėjo veltui.