Apatinis trikotažas

Drabužiai 1 yra 24317 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Drabužiai 1 yra 24317 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Moters drabužinėje galima atrasi įvairiausių dalykėlių, tačiau apatinis trikotazas vargu ar bent pas vieną bus tas dalykas, kurio nerasite. Apatiniai apima labai plačią rūbų sritį, kuri aprėpia liemenėles, kelnaites, kūno kojines, seksualius bodžius ir taip toliau. Galime vardinti iki negalėjimo, jų rūsių yra begales.

Apatiniai internetu yra vienas iš tų produktų, kuriuos dizaineriai kasmet bando išrasti iš naujo. Atrodo, kad tikrai naujo dviračio neišrasi, tačiau klystate. Naujausių technologijų pagalba tobulinamos medžiagos, o to pasekoje mados kūrimo dievaičiams vis atsiveria platesni horizontai ir sukurti nauji seksualus apatiniai bei jų įvairovė tikrai stebina. Juk duok žmogui lakią fantaziją ir šiek tiek laiko ir stebėk. Stebuklai garantuoti. Netikite? Peržiūrėkite Nilila.lt apatinis trikotazas internetu skiltį ir įsitikinkite patys.

 Vis mes kuo puikiaisiai žinome, kad vyrams / vaikinams labiausiai domina tai, kas slypo po apatiniais, kad ir kokie jie bebūtų. Visiška intymi pagunda. Tačiau kas sakė, kad seksualus apatiniai nėra ką mažiau svarbūs? Vargu ar vyriškos lyties atstovas apsidžiaugtų, jeigu nurengęs viršutinius rūbus atrastų nuskalbtus, spalvą praradusius apatinius.

Kyla klausimas kas labiausiai varo vyrus iš proto? Moteriskas apatinis trikotazas, kuris pabrėžia moters kūno linijas ir paslepia tuos mažyčius defektėlius. Raudoni apatiniai yra labai seksualūs. Jie simbolizuoja aistrą bei meilę. Vyrus nejučiomis tarsi bulius traukia prie šios spalvos. Vyriškiai nesamoningai mano, kad moteris devinti raudonus apatinius yra beprotiškai išradinga ir karšta lovoje. Bet yra dar viena spalva, kuri kuo puikiaisiai konkuruojasi ir irgi yra verta pirmos vietos.

Juodi apatiniai internetu yra ne ką mažiau veiksnūs. O dar jeigu lengvai permatomi – olialia! Daugiau turbūt ir nieko nepridursime. Ji asocijuojasi su gundančia viliokle, sėlinančia ir pasitinkinčia gundytoja. Galima tai apibūdinti vienu žodžiu, intymi pagunda. Toks apatinis trikotazas ne tik seksualus, bet ir praktiškas. Ir nepamirškime, juoda spalva taip pat lieknina. Vien tik pliusai.

Liaudyje yra sakoma, kad pati neseksualiausia spalva yra, kai apatiniai būna išmarginti rausva arba melsva spalvomis. Moteriškas apatinis trikotazas tokia spalva turėtų būti vengtinas. Na nebent Jūsų vyras yra išskirtinis ir tikrai žinote, kad šie atspalviai jam suteikia džiaugsmo. Nebijokite eksperimentuoti ir tikrai iš Jūsų lūpų nesklis pasakymas, kad santykiuose atsiraso monotonija ir rutina.